Logo Facebook

Nie mogło nas tam zabraknąć...

Wyjazdy na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich mają w Żywocicach sporą grupę zwolenników. Od dobrych kilku lat zawsze w drugiej połowie stycznia liczna grupa kibiców połączonych sił z Żywocic, Krapkowic i Większyc na czele z sołtysem Szczepanem Brysiem wyjeżdża do Zakopanego, aby kibicować zawodnikom w ich poczynaniach.

Ich obecność na zawodach można było (przynajmniej w ostatnich latach) doświadczyć oglądając transmisje telewizyjne i szukając bacznie na ekranie szczególnego znaku rozpoznawczego. Tym znakiem były dwie połączone flagi na bardzo długim drzewcu: żółto – niebieska z herbem Krapkowic a tuż nad nią biało czerwona z napisem Żywocice.

Jednak to, co można było zauważyć na ekranach telewizorów w tym roku przeszło najśmielsze oczekiwania wiernych kibiców skoków z Żywocic.

Zakopane.jpeg

Wielokrotnie w czasie zarówno piątkowej (22.01) jak i sobotniej (23.01) transmisji zawodów w TVP1 wśród licznie zgromadzonych rzeszy poprzebieranych w barwy narodowe kibiców, wśród chyba co roku większych flag z napisami małych i dużych miast i miejscowości, pojawiała się „czterokolorowa” flaga z bardzo widocznym napisem Żywocice. Zapewne bardzo wielu oglądających transmisje telewizyjne kibiców z naszego regionu te zauważyło.

To kolejna ciekawa, nietuzinkowa promocja naszej miejscowości. I można być pewnym, że była to promocja bardzo widoczna.

 

A poniżej galeria wybranych ujęć z transmisji TVP 1

z zawodów Pucharu Świata w Zakopanem:

zakopane_1.jpeg zakopane_2.jpeg zakopane_3.jpeg

zakopane_4.jpeg zakopane_5.jpeg zakopane_6.jpeg

zakopane_7.jpeg zakopane_8.jpeg zakopane_9.jpeg

zakopane_10.jpeg zakopane_11.jpeg zakopane_12.jpeg

 

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe