Logo Facebook

Rok 2013

 • W tym roku obchody Dnia św. Marcina zorganizowano w sobotę 16 listopada. Jak zwykle na początek w trakcie popołudniowego nabożeństwa w kościele, odegrano scenki z życia Marcina.

  Marcin_2013.jpeg

  więcej »
 • Zrealizowany w Żywocicach projekt "Zagospodarowanie skweru przy ulicy Łąkowej” został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Opolskiego 2013.

  skwer_2013_mini.jpeg

  więcej »
 • Tegoroczne Święto Patrona w Publicznej Szkole Podstawowej w Żywocicach zorganizowane zostało w niedzielę (27.10). To bardzo integrujące przedsięwzięcie kulturalne wpisało się już na stałe w kalendarz imprez organizowanych na terenie naszej szkoły.

  patron_2013_mini.jpeg

  więcej »
 • Niedzielne popołudnie (30 czerwca) w Żywocicach upłynęło pod znakiem dobrej zabawy, w rytm utworów prezentowanych przez orkiestry dęte. A wszystko przez zorganizowaną przez żywocickie koło DFK Paradę Orkiestr Dętych.

  parada_mini.jpeg

  więcej »
 • W niedziele 16 czerwca na stadionie miejskim w Krapkowicach-Otmęcie rozegrane zostały Zawody Sportowo-Pożarnicze o puchar Burmistrza Krapkowic. Bardzo dobre wyniki osiągnęły trzy drużyny z OSP Żywocice, wszystkie zajęły miejsca na podium.

  osp_mini.jpeg

  więcej »
 • Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żywocicach obecni w sobotę 16 marca 2013r. na Walnym Zebraniu Sprawozdawczym jednomyślnie udzielili zarządowi absolutorium.

  zebranie_mini.jpeg

  więcej »
 • W nr 3/2013 Gościa Niedzielnego z 20.01.2013 roku ukazał się bardzo interesujący artykuł o historii żywocickiego tenisa stołowego. O tej bardzo popularnej w naszej miejscowości dyscyplinie sportu opowiadał Norbert Mnich.

  mnich_mini.jpeg

  więcej »
 • Każdy, kto w niedzielne popołudnie (27 stycznia) skorzystał z zaproszenia, najpierw księdza proboszcza, a potem dyrekcji i Grona Pedagogicznego naszej szkoły na pewno nie żałował poświeconego czasu.

  Choinka_mini.jpeg

  więcej »
 • Projekt zatytułowany „Rozwój infrastruktury sportowo – rekreacyjnej poprzez budowę ogólnodostępnej sali sportowej w Żywocicach” uzyskał I miejsce w województwie w IV edycji konkursu Przyjazna Wieś.

  nagroda_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe