Logo Facebook

Rok 2012

 • Inwestycja, która przez kilka ostatnich lat była przedmiotem wielu żywiołowych dyskusji, ale zawsze była i zapewne dalej jest przez wielu mieszkańców w miejscowości oczekiwana.

  kanalizacja_mini.jpeg

  więcej »
 • Od kilku lat w Żywocicach organizowane są przez koło DFK obchody ku czci św. Marcina, czyli Martinstag.  W tym roku święto to zorganizowano w sobotę 17 listopada.

  marcin_mini.jpeg

  więcej »
 • Święto patrona szkoły to przedsięwzięcie kulturalne, które na stałe wpisało się już w kalendarz imprez organizowanych na terenie naszej szkoły.

  swieto patrona_mini.jpeg

  więcej »
 • Tradycyjnie, jak co roku w ostatnią niedzielę sierpnia zostały zorganizowane wiejskie dożynki w naszej miejscowości. Dożynki rozpoczęły się uroczystą Mszą św. odprawioną w kościele parafialnym. Popołudniu z placu kościelnego wyruszył barwny korowód dożynkowy.

  Dozynki_mini.jpeg

  więcej »
 • Tegoroczna piesza pielgrzymka z Żywocic na Górę Św. Anny odbyła się już po raz 102. Zarówno w sferze religijnej naszej parafii, jak też w świadomości samych mieszkańców pielgrzymka ta znajduje swoje historyczne, ugruntowane miejsce.

  pielgrzymka_mini.jpeg

  więcej »
 • W Dzień Dziecka - 1 czerwca, długo oczekiwany w Żywocicach obiekt sportowy został oddany do użytkowania. W uroczystości otwarcia nowej hali sportowej wzięli udział liczni zaproszeni goście oraz dzieci i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej w Żywocicach.

  hal_mini.jpeg

  więcej »
 • Bardzo dobre lokaty zajęły drużyny OSP Żywocice na tegorocznych Zawodach Sportowo Pożarniczych o Puchar Burmistrza Krapkowic rozegranych 3 czerwca na boisku sportowym w Kórnicy.

  zawody_mini.jpeg

  więcej »
 • Niesamowite emocje towarzyszyły ostatniemu w kolejce spotkaniu rozgrywek piłkarskich w klasie B. W niedzielę 27 maja bardzo liczna grupa kibiców, zarówno gospodarzy - LZS Żywocice, jak i gości - Kosmos Dobra z ogromnym zacięciem dopingowała swoje drużyny.

  logo.jpeg

  więcej »
 • Zmiana aranżacji skweru obok remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Żywocicach, realizowana w ramach projektu „Tu warto odpocząć – zagospodarowanie skweru przy ul. Łąkowej w Żywocicach” została zakończona.

  skwer_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe