Logo Facebook

Rok 2011

 • 27 Listopada 2011

  Weterani świętowali

  Już po raz VI zorganizowane zostało Powiatowe Spotkanie Weteranów i Zasłużonych dla Pożarnictwa. Zjazd rozpoczął się w sobotę 5 listopada w kościele parafialnym w Strzeleczkach uroczystą mszę św. w intencji strażaków.

  zjazd_weterani_mini.jpeg

  więcej »
 • 27 Listopada 2011

  Ruchoma szopka

  17 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu w Żywocicach Pana Henryka Jasik z Otmętu, który od kilku lat na Święta Bożego Narodzenia dekoruje tysiącami lampek swój dom przy ulicy Chrobrego. Nasz gość opowiedział jak tworzy się szopki oraz ile wysiłku i czasu należy poświęcić, aby je wykonać.

  szopka_mini.jpeg

  więcej »
 • Ruszyły prace przy zmianie aranżacji skweru obok remizy straży pożarnej. Zgodnie z założeniami projektu „Tu warto odpocząć – zagospodarowanie skweru przy ul. Łąkowej w Żywocicach” na początku listopada Gmina Krapkowice podpisała umowę z wykonawcą tego zadania.

  foto_mini.jpeg

  więcej »
 • 09 Października 2011

  Podium dla dziewcząt z Żywocic

  Na IX Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczym, które rozegrane zostały 1 października na stadionie sportowym w Krapkowicach – Otmęcie w kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych (grupie "C") na drugim miejscu uplasowała się drużyna OSP Żywocice.

  zawody_mini.jpeg

  więcej »
 • 21 Sierpnia 2011

  Dożynki wiejskie 2011

  Wieloletnia tradycja organizowanych w Żywocicach uroczystości dożynkowych nakazuje, aby rozpocząć je od procesji z koronami dożynkowymi do kościoła parafialnego. Tak też było i w tym roku.

  dożynki_mini.jpeg

  więcej »
 • 29 Lipca 2011

  Integracja na sportowo

  I parafialny Turniej Piłki Nożnej Oldboyów przeszedł już do historii. W niedzielę 24 lipca na boisku sportowym w Żywocicach w sportowej rywalizacji o Puchar Proboszcza udział wzięło 5 zespołów.

  DSCF0098.jpeg

  więcej »
 • 18 Kwietnia 2011

  Projekt uzyskał akceptację

  Projekt „Tu warto odpocząć – zagospodarowanie skweru przy ul. Łąkowej w Żywocicach” złożony przez Gminę Krapkowice a przygotowany z mieszkańcami Żywocic uzyskał akceptację Rady Programowej Stowarzyszenia Kraina św. Anny i ulokował się na wysokim 5 miejscu.

  projekt_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe