Logo Facebook

Rok 2010

 • Z początkiem nowego roku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żywocicach powinny rozpocząć się roboty budowlane związane z budową hali sportowej. Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach z końcem października ogłosił przetarg na realizację tego zadania.

  foto_mini.jpeg

  więcej »
 • 18 Października 2010

  Święto patrona szkoły

  W niedzielne popołudnie (17.10) sala gimnastyczna w Publicznej Szkole Podstawowej wypełniła się po brzegi. A wszystko za przyczyną organizowanej w tym dniu imprezy integracyjnej z okazji święta patrona szkoły – papieża Jana Pawła II.

  foto_mini.jpeg

  więcej »
 • Tegoroczne uroczystości dożynkowe w Żywocicach miały szczególną oprawę. Ze względu na to iż, Sołectwo Żywocice było w tym roku gospodarzem dożynek gminnych, w uroczystościach wzięli udział liczni goście a także przedstawiciele samorządu Krapkowic.

  IMG_3570_mini.jpeg

  więcej »
 • Bardzo ciekawie spędzili mieszkańcy Żywocic i goście, którzy przyjechali w niedzielne popołudnie 4 lipca na żywocickim boisko sportowe. Były rozgrywki sportowe, występy artystyczne, dmuchańce dla dzieci i bardzo atrakcyjny Turniej Sołectw.

  festyn_mini.jpeg

  więcej »
 • 20 Czerwca 2010

  Olimpijskie zmagania

  Głośno dopingujący kibice i z zacięciem rywalizujący sportowcy - jak na prawdziwą olimpiadę przystało, taka atmosfera zapanowała w sobotę 19 czerwca w hali sportowej krapkowickiego gimnazjum. Po raz kolejny zorganizowana została tam Olimpiada Przedszkolaka.

  mini.jpeg

  więcej »
 • 20 Czerwca 2010

  Przedszkolaki dla rodziców

  Wspólne świętowanie Dnia Matki i Dnia Ojca w żywocickim przedszkolu na już kilkuletnią tradycję. W sobotę 29 maja po południu w przedszkolu zrobiło się bardzo tłoczno. A wszystko za sprawą dzieci, które przyszły ze swoimi rodzicami na uroczystą akademię.

  mini.jpeg

  więcej »
 • Skutki powodzi, która przechodzi obecnie od południa kraju ku północny dotknęły także Żywocice. Wczesnym popołudniem w poniedziałek 17 maja rozpoczęło się zabezpieczanie workami z piaskiem najniżej położonych domów przy ul. Krapkowickiej.

  powodz_mini.jpeg

  więcej »
 • Z bardzo ciekawej propozycji promocji wsi skorzystały w niedzielę 21 marca panie - członkinie Stowarzyszenia Rozwoju i Odnowy Wsi Żywocice, które na zorganizowanym w hali sportowej Gogolinie - Karłubcu jarmarku wielkanocnym wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy regionalny stół wielkanocny.

  wielkanoc.jpeg

  więcej »
 • 22 Marca 2010

  Józefek po raz drugi

  Po raz drugi zorganizowane zostało w Żywocicach spotkanie mężczyzn z okazji „Józefka”. W sobotę 20 marca br. na zorganizowanym przez członków Stowarzyszenia Rozwoju i Odnowy Wsi oraz członków Rady Sołeckiej spotkaniu uczestniczyło ponad sześćdziesięciu panów.

  jozefek_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe