Logo Facebook

Rok 2009

 • 10 Listopada 2009

  Niesamowita promocja Żywocic

  Czy Żywocice, znane dotychczas w regionie z pomysłowości i wielu bardzo ciekawych inicjatyw mieszkańców, z przepięknych koron żniwnych mogą być także znane w szerokich kręgach światowej sztuki i fotografii?

  CHRZEST_mini.jpeg

  więcej »
 • Korony dożynkowe wykonywane przez panie z Żywocic odnosiły już wiele sukcesów w konkursach gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Na Wojewódzkich Dożynkach w Bierawie w niedzielę 6 września w kategorii koron ziarnkowych korona z Żywocic zajęła I miejsce.

  korona_mini.jpeg

  więcej »
 • 03 Września 2009

  Żywocickie dożynki 2009

  Doroczne podziękowanie za plony i płody ziemi ma w Żywocicach wypracowaną już swoją wieloletnia formułę. Uroczystości dożynkowe rozpoczynają się od procesji z koronami dożynkowymi, które wyruszają do kościoła parafialnego, gdzie odprawiana jest dziękczynna Msza Św. dożynkowa.

  dozynki_mini.jpeg

  więcej »
 • Tegoroczne miejsko-gminne zawody sportowo – pożarnicze o puchar Burmistrza Krapkowic rozegrane zostały w niedzielę 21 czerwca na stadionie sportowym w Krapkowicach-Otmęcie. Drużyny reprezentujące OSP Żywocice zajęły bardzo wysokie lokaty.

  zawody_mini.jpeg

  więcej »
 • Majową Biesiadę w Żywocicach można z pewnością uznać za udaną. Mimo, że pogoda w tych dniach zmieniała się jak w przysłowiowym kalejdoskopie, to wspaniała rodzinna atmosfera i niezła frekwencja sprawiły, że na dwudniowym festynie można się było dobrze pobawić.

  mini.jpeg

  więcej »
 • Świętowanie Jubileuszu 120 - lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Żywocicach rozpoczęło się w sobotę 30 maja uroczystą mszą św. w intencji wszystkich strażaków i ich rodzin, odprawioną w kościele parafialnym w Żywocicach.

  jubileusz_mini.jpeg

  więcej »
 • Iście sportowa rywalizacja towarzyszyła przedszkolakom biorącym udział w kolejnej Olimpiadzie Przedszkolaka zorganizowanej w sobotę 2 maja w hali sportowej krapkowickiego gimnazjum.

  olimpiada.jpeg

  więcej »
 • Spotkanie mężczyzn z okazji „Józefka” po raz pierwszy zorganizowane zostało w Żywocicach w sobotę 21 marca br. przez członków nowo powstałego Stowarzyszenia Rozwoju i Odnowy Wsi oraz członków Rady Sołeckiej.

  Jozefek_mini.jpeg

  więcej »
 • Odśpiewaniem hymnu żywocickich kobiet rozpoczęło się kolejne już spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. W sobotę 7 marca w sali szkoły podstawowej w Żywocicach zebrało się 101 pań, aby razem świętować i bawić się.

  dzien_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe