Logo Facebook

Rok 2007

 •  

  Wodzenie niedźwiedzia ma w Żywocicach już wieloletnią tradycję. Także i w tym roku w ostatnią sobotę karnawału grupa z niedźwiedziem trzymanym na uwięzi przez leśniczego odwiedziła wszystkie domostwa w całej wsi.

  Wodzenie_mini.jpeg

   

  więcej »
 • Jak na prawdziwy Bauern Bal przystało nie zabrakło dobrej zabawy, przedniego jedzenia a także zwiększonej dawki humoru.

  zabawa_mini.jpeg

  więcej »
 • W piątek 30 marca, w Żywocicach odbyło się Zebranie Wiejskie, na którym, zgodnie z przyjętym w terminarzu zebrań w Gminie Krapkowice dokonano wyborów: sołtysa i rady sołeckiej. A to wszystko w związku z upływem czteroletniej kadencji.

  radasołecka_mini.jpeg

  więcej »
 • W niedzielę 1 lipca na krapkowickim rynku wręczone zostały uroczyście odznaki honorowe Zasłużony dla Miasta i Gminy Krapkowice. Jedna z nich trafiła do mieszkańca Żywocic Henryka Pawliczka.

  odznaczeni.jpeg

  więcej »
 • 12 Maja 2008

  Dożynki wiejskie 2007

  W niedzielę 26 sierpnia, punktualnie o 10.00 spod kapliczki na ul. Kozielskiej wyruszyła procesja z koroną dożynkową do kościoła parafialnego, gdzie dziękczynną Mszą Św. rozpoczęte zostały tegoroczne dożynki wiejskie.

  korowod_mini.jpeg

  więcej »
 • W dniu 17.10.2007r. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żywocicach otrzymała sztandar. Uroczystość z tej okazji rozpoczęła się od mszy św. w żywocickim kościele parafialnym.

  sztandar_mini.jpeg

  więcej »
 • 10 listopada w krapkowickim domu kultury odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń honorowych „Zasłużony dla Miasta i Gminy Krapkowice”. Wśród wyróżnionych był także wieloletni radny i sołtys Żywocic a do 2007 roku także członek Rady Sołeckiej Pan Bernard Dudek.

  odznaczeni_mini.jpeg

  więcej »
 • Zapalone światełka na choince przed wejściem do szkoły oraz pięknie ubrany, oświetlony „drewniany domek” zbudowany na wzór jarmarku z Köln zaprosiły zebranych do zakupu świątecznych ozdób, wianków, choinek, stroików, świeczników i kolorowych kartek.

  jarmark_mini.jpeg

  więcej »
 • 27 Grudnia 2007

  A co tam w szkole ?

  Szkoła to miejsce, gdzie uczniowie oprócz pogłębiania nauki i swoich zainteresowań mogą wykazać się posiadanymi talentami artystycznymi, czy sportowymi. Czasami zjawiają się tam też niespodziewani goście.

  jaselka_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe