Logo Facebook

Archiwum parafii

 • 21 Czerwca 2016

  Niezapowiedziana zmiana

  proboszcz Kamieniak.jpeg

  Na mocy dekretu Biskupa Opolskiego z dnia 21.06.2016r. w parafii w Żywocicach pod koniec sierpnia nastąpi zmiana proboszcza.

  więcej »
 • 2017_03.jpeg

  Piękna, słoneczna pogoda towarzyszyła tegorocznej procesji Bożego Ciała, która przeszła ulicami Żywocic. Niezwykle licznej procesji przewodniczył ks. proboszcz Grzegorz Kublin.

  więcej »
 • Korgel_1.jpeg

  Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas dzisiejszego wieczora. W wieku 66 lat zmarł długoletni, pierwszy Proboszcz Parafii Św. Floriana w Żywocicach ks. dziekan Krzysztof Korgel.

  więcej »
 • 26 Maja 2016

  Boże Ciało 2016

  BC_2016_20.jpeg

  Tegoroczna procesja Bożego Ciała przeszła ulicamy Żywocic nieco inną trasą niż zwykle. Z okazji Roku Miłosierdzia trzeci ołtarz umiejscowiono przy szkole im. Jana Pawła II na ul. Średniej.

  więcej »
 • 18 Września 2016

  Wprowadzenie nowego proboszcza

  Zywocice_2016_proboszcz_10.jpeg

  Odczytaniem dekretu Ordynariusza Opolskiego oraz przysięgą wiernego wypełniania urzędu nastąpiło kanoniczne wprowadzenie nowego proboszcza w Żywocicach.

  więcej »
 • 31 Sierpnia 2016

  Pożegnalna msza

  farorz_08.jpeg

  We wtorkowy poranek 23 sierpnia w kościele parafialnym w Żywocicach odprawiona została szczególna, dziękczynna Msza Św. połączona z pożegnaniem dotychczasowego proboszcza.

  więcej »
 • palmy_2016_00.jpeg

  To była już dziesiąta, można by stwierdzić, że jubileuszowa, ale i rekordowa edycja konkursu palm wielkanocnych. Jak się okazało dotychczasowy rekord z 2009 roku został pobity.

  więcej »
 • 19 Lutego 2016

  Rekolekcje wielkopostne

  rekolekcje_2016_mini.jpeg

  Tegoroczne parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczęły się tradycyjnie w środę popielcową. Trwały przez cztery a poprowadził je franciszkanin Ojciec Faustyn Zatoka OFM z klasztoru Zakonu Braci Mniejszych w Prudniku-Lesie.

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe