Logo Facebook

Udany kiermasz

Kiermasz adwentowy zorganizowany w Publicznej Szkole Podstawowej 15 grudnia okazał się nadzwyczaj udaną imprezą. Ilość uczestników dobitnie świadczy o celowości organizacji tego rodzaju przedsięwzięć. Wysiłek wielu nauczycieli i pracowników szkoły, którzy pod kierunkiem p.o dyrektor szkoły Ilony Makowiec zadbali o oprawę artystyczną i wystrój szkoły a także wielu rodziców, którzy przygotowali bogate kiermaszowe stoiska nie poszedł na marne. Wszystkim należą się gorące podziękowania i ogromne brawa.

Przez niespełna trzy godziny niedzielnego popołudnia na specjalnych stoiskach zakupić można było stroiki i ozdoby świąteczne a także smakowite wypieki i pierniki domowej roboty przygotowane przez mamy i babcie uczniów.

W atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszystkich zebranych w szkolnej sali wprowadzili uczniowie najmłodszych klas w przedstawieniu „Przygoda choinki" i krótkim misterium z kolędami. W przerwie programu artystycznego tradycyjnie przygotowano kawę i pyszne ciasta, do wypróbowania których nikogo nie trzeba było zachęcać. W drugiej części z koncertem kolęd wystąpił znany już wszystkim „Oder Blass Band” z Żywocic.  

 

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe