Logo Facebook

Konkurs palm wielkanocnych 2009 rozstrzygnięty

Już po raz trzeci zorganizowany został parafialny konkurs dla dzieci na najpiękniejszą palmę wielkanocną. W niedzielę palmowa 5 kwietnia, podobnie jak w poprzednich latach w trakcie popołudniowego nabożeństwa główny pomysłodawca - Proboszcz ks. Piotr Kamieniak zaprosił na środek pięcioosobowe Jury, które dla odmiany nie miało oceniać przyniesionych do kościoła palm, ale wybrać 10 palm, które wezmą udział w konkursie.

IMG_2022.jpeg
Oceną pod względem estetyki i ogólnego wyglądu zajęli się parafianie zgromadzeni w kościele. To oni poprzez najprawdziwsze głosowanie (podniesienie ręki) wybrali te najciekawsze. Liczeniem głosów zajął się sam proboszcz.

IMG_2025.jpeg

Jak na prawdziwy konkurs parafialny przystało, były też pomiary najwyżej ocenionych prac. Najwyższa palma… sięgała sufitu kościoła, miała bagatela… 9m wysokości.

IMG_2029.jpeg

Chociaż to nie ona wygrał konkurs, to liczył się sam udział w przygotowanie takich arcydzieł. Wszystkie palmy były kolorowe, przyozdabiane bibułkami, suchymi kwiatami i zielonymi gałązkami. Zwyciężyła praca z wynikiem 3,8m a druga w kolejności 4,2m.

IMG_2021.jpeg
Zarówno zdobywcy pierwszych miejsc, jak też wszyscy pozostali właściciele palm – i tych najładniejszych, i tych najwyższych, i tych nieco mniejszych zostali nagrodzeni słodyczami. Precyzyjniej ujmując wszystkie dzieci obecne na nabożeństwie otrzymały słodką czekoladową niespodziankę.

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe