Logo Facebook

Rok 2014

 • Niedziela 9 listopada 2014 w kartach historii Żywocic zapisze się w sposób szczególny. A to za sprawą obchodzonych dwóch jubileuszy: 25-lecia poświęcenia kościoła parafialnego i 125-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Żywocicach.

  jubileusz_mini.jpeg

  więcej »
 • Niedzielne uroczystości dożynkowe rozpoczęły się Mszą św. odprawioną o godz. 10.00 w kościele parafialnym, na którą tradycyjnie przybyły procesje z koronami z Żywocic i Pietni. Po południu miała miejsce część artystyczno-rozrywkowa.

  dozynki_mini.jpeg

  więcej »
 • Już po raz 5 rozegrany został parafialny Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Proboszcza i radość publiczności. W niedzielne popołudnie 10 sierpnia wzorem lat poprzednich sportową rywalizację rozpoczęto od turnieju piłkarskiego drużyn sześcioosobowych.

  turniej_mini.jpeg

  więcej »
 • Po raz kolejny w Żywocicach zorganizowana została Zorganizowana przez żywocickie koło DFK Parada Orkiestr Dętych. W niedzielę 22 czerwca sześć orkiestr prowadzonych przez mażoretki przemaszerowało ulicami Żywocic na boisko sportowe.

  parada_mini.jpeg

  więcej »
 • Po bardzo zaciętej rywalizacji w sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniach bojowych okazało się że w niektórych kategoriach o miejscu zadecydowały ułamki sekund. Tak było m.in. w kategorii oldboy, gdzie drużyna OSP Żywocice zajęła drugie miejsce.

  zawody_mini.jpeg

  więcej »
 • Po raz kolejny członkowie Rady Sołeckiej i Stowarzyszenia Rozwoju i Odnowy Wsi Zywocice zorganizowali spotkanie w „męskim gronie” z okazji tradycyjnego „Józefka”.

  jozefek_mini.jpeg

  więcej »
 • Na przeprowadzonym w sobotę 15 marca 2014r. Walnym Zebraniu Sprawozdawczym członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Żywocicach jednomyślnie udzielili zarządowi absolutorium.

  Zebranie_2014_mini.jpeg

  więcej »
 • Tematyka spraw związanych z budową kanalizacji na terenie Żywocic zdominowała Zebranie Wiejskie, które odbyło się w poniedziałek 10 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Żywocicach.

  zebranie_mini.jpeg

  więcej »
 • W Przedszkolu Publicznym w Żywocicach Dzień Babci i Dziadka to święto, które już dawno zagościło na stałe w naszym kalendarzu imprez i uroczystości przedszkolnych.

  dziadkowie_mini.jpeg

  więcej »

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe