Logo Facebook

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka  to ważna uroczystość w przedszkolnym  kalendarzu. W tym roku ten szczególne dni wypadają w czasie ferii zimowych, dlatego „Słoneczka” i „Muchomorki” z Przedszkola Publicznego w Żywocicach zaprosiły Babcie i Dziadków na spotkanie z okazji ich święta 16.01.2015r. To przecież oni – babcia i dziadek są najczęściej największymi i najwierniejszymi przyjaciółmi dzieci. To oni potrafią otoczyć je opieką, miłością, zawsze gotowi podać pomocną dłoń. Pokazują przyrodę, czytają ulubione bajki, idą na spacer.

W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. „Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka”. Jak co roku, tak i tym razem zaproszeni goście nie zawiedli i licznie zaszczycili swoją obecnością , aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na ten piękny dzień dzieci czekały z niecierpliwością. Pani dyrektor Joanna Kucharska serdecznie przywitała wszystkich zebranych gości i złożyła wszystkim dziadkom najlepsze życzenia. Dzieci dla dziadków z uśmiechem na buzi i z dumą w serduszkach prezentowały program artystyczny, obfitujący w piosenki, wierszyki – o tym, jak kochają swoje Babcie i Dziadków, zaprezentowały tańce  i świąteczne jasełka. Babcie i Dziadkowie podziękowali dzieciom za występy gromkimi brawami.

Po części artystycznej ukochane wnuczęta, w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom laurki oraz upominki. Przedszkolaki jeszcze raz dziękują wszystkim Babciom i Dziadkom za trud wkładany w wychowanie wnuków, wiemy, jak ważni jesteście dla nas, życzymy wam zdrowia i samych pogodnych dni, bez trosk i kłopotów. Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem i miłą rozmową. To był naprawdę wyjątkowy dzień. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Nad. PP w Żywocicach

Dzien_babci_2015_2.jpeg

Dzien_babci_2015_1.jpeg

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe