Logo Facebook

2012: Nasza parafia na dożynkach diecezjalnych

W niedzielę 23 września na Górze Św. Anny odbyły się doroczne Dożynki Diecezjalne. W tym roku zaszczytu reprezentowania Dekanatu Krapkowickiego dostąpiła Parafia Św. Floriana w Żywocicach. Poprzednio na tych uroczystościach jako parafia braliśmy udział w 1995 roku, czyli 17 lat temu.

W tegorocznych diecezjalnych obchodach podziękowania za plony i dary ziemi udział wzięła liczna delegacja naszych parafian, która pojechała na Górę Św. Anny pod przewodnictwem proboszcza ks. Piotra Kamieniaka. Nasza delegacja wraz z koroną dożynkową z Żywocic została uwieczniona na kilku, pamiątkowych zdjęciach.

Dozynki_diec_1.jpeg Dozynki_diec_2.jpeg Dozynki_diec_3.jpeg

Dozynki_diec_4.jpeg Dozynki_diec_5.jpeg Dozynki_diec_6.jpeg

Dozynki_diec_7.jpeg Dozynki_diec_8.jpeg Dozynki_diec_9.jpeg

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe