Logo Facebook

Plan Rozwoju Wsi

W czwartek 13 marca 2008r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Żywocicach odbyło się zebranie wiejskie, na którym mieszkańcy uchwalili Plan Rozwoju Miejscowości na lata 2008-2013. W zebraniu wziął udział Zastępca Burmistrza Krapkowic Romuald Haraf.P1010031.jpeg

Na zaproszenie Rady Sołeckiej, związane z wnioskami z poprzedniego zebrania wiejskiego przybyli także przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach.

Mieszkańcy Żywocic w bardzo żywiołowej dyskusji nawiązywali do nurtujących ich problemów związanych głównie z poprawą bezpieczeństwa we wsi, szczególnie na ul. Krapkowickiej, z brakiem tak długo oczekiwanej kanalizacji, z poprawą stanu nawierzchni dróg bocznych. P1010030.jpeg

Prezentację planu rozwoju Żywocic przedstawił Paweł Wiencek – lider grupy Odnowy Wsi, która została wyłoniona w ubiegłym roku.

W planie zawarte zostały informacje w zwięzły sposób charakteryzujące wieś, przeprowadzona została inwentaryzacja zasobów wsi a także wskazane zostały planowane kierunki rozwoju, najważniejsze zamierzenia i planowane projekty, o których dofinansowanie grupa będzie się ubiegać. Zgodnie z prawidłami przygotowania dobrego planu rozwoju dokonana została analiza mocnych i słabych stron wsi, na podstawie których można ocenić jakie działania mogą przyczynić się do poprawy jakości życia w Żywocicach.

Poniżej prezentacja przedstawiona na zebraniu:

Slajd1.jpeg Slajd2.jpeg Slajd3.jpeg Slajd4.jpeg

Slajd5.jpeg Slajd6.jpeg Slajd7.jpeg Slajd8.jpeg

Slajd13.jpeg Slajd15.jpeg Slajd18.jpeg Slajd19.jpeg

a także plik do pobrania w wersji *.doc - DOCProgram Odnowy Wsi Żywocice.doc (86,50KB)

 

Polityka prywatności Projekt i realizacja: netkoncept.com
SkyCMS strony i portale internetowe