Galeria

Niedzielne popołudnie (15.01) zostało zarezerwowane dla dzieci ze szkoły podstawowej w Żywocicach, które wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły zaprosiły rodziców, swoich bliskich i wszystkich gości na spotkanie przy choince.

Na początku bardzo wymowne w treści przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klasy V. Niecodzienna scenografia, kolorowe światła dodawały przedstawieniu dodatkowego wymiaru.

Potem przyszedł czas na kolędy i pastorałki wykonane przez dzieci na instrumentach muzycznych. Program artystyczny przygotowany pod kierunkiem pań: Marty Szczęśniak-Koziołek, Ilony Makowiec i Małgorzaty Najgebauer zyskał zapewne uznanie w oczach zebranych gości, którzy gromkimi brawami nagradzali poszczególne odsłony tego niedzielnego spektaklu. A po przerwie na wspólne spotkanie przy kawie i przepysznych ciastach przyniesionych przez rodziców jeszcze jeden koncert. Młodzieżowy zespół muzyczny MIMESIS z Walec przygotował specjalną wiązankę anglojęzycznych utworów na zakończenie niedzielnego spotkania. Spotkania w ocenie przybyłych gości bardzo udanego. A wszystko za przyczyną niezwykłego klimatu, który towarzyszy zwykle takim imprezom. A wszystko dla jeszcze większej integracji społeczności…