Stadion Miejski w Krapkowicach – Otmęcie był w tym roku (14.06.2015) miejscem rozgrywania kolejnych miejsko-gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych o puchar Burmistrza Krapkowic. Współorganizatorami zawodów były jednostki OSP Żywocice i OSP Rogów Op., Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach, Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Krapkowicach oraz Komenda Powiatowa PSP w Krapkowicach. W niedzielne popołudnie, pomimo lejącego się z nieba skwaru zgromadziło się liczne grono obserwatorów i kibiców  17 drużyn z 7 jednostek OSP z terenu Gminy Krapkowice (poza Ściborowicami), które rywalizowały w 6 kategoriach wiekowych. Najliczniejszą kategorią byli seniorzy, gdzie rywalizowało 10 drużyn.

Bardzo dobre wyniki osiągnęły reprezentujące naszą OSP drużyny: w kategorii Kobiecych Drużyn Pożarniczych nasze panie zajęły I miejsce i awansowały do zawodów szczebla powiatowego, zaś chłopcy z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy. Sekcja seniorów pomimo świetnej II pozycji po biegach sztafetowych i niezwykle dynamicznym rozpoczęciu ćwiczenia bojowego ze względu na uszkodzenie sprzętu ukończyła zawody na samym końcu tabeli, zajmując 10 miejsce.