News

Z radością informujemy, że dziś w nocy 12/13.07.2016 licznik odwiedzin oficjalnej strony Żywocic zanotował wizytę półmilionowego gościa. Tak dokładnie 500 000 odsłon! Dziękujemy, że jesteście z nami na co dzień.

Pierwsze informacje pojawiły się na www.zywocice.pl w sierpniu 2006 roku. A więc jesteśmy w internecie już 10 lat! Od tego czasu trzykrotnie zmieniała się szata graficzna. Zmieniał się także system zarządzania treścią, od najbardziej prostego do mocno rozbudowanego. Nie zmienił się tylko administrator i redaktor w jednym. Autorem strony i od początku jej administratorem jest Arnold Joszko.

Dziś nie ma w zasadzie kontynentu na świecie, gdzie strona Żywocic nie byłaby wyświetlana. Od 2013 roku zaczęliśmy monitorować ruch w internecie związany z oglądaniem naszej strony. A w jakich państwach świata nasza strona była wyświetlana, dobitnie pokazuje mapka z serwisu monitorującego. Na niebiesko zaznaczono kraje, gdzie już o nas usłyszano.

Ze swej strony dziękujemy wszystkim tym, którzy z naszym portalem w jakikolwiek sposób współpracują. Bez Was nasz portal byłby z całą pewnością uboższy. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do kolejnych odwiedzin!