News

Jedenasta edycja konkursu palm wielkanocnych, ogłoszona przez proboszcze ks. Grzegorza Kublina różniła się w swej istocie od wszystkich poprzednich. Po 10 latach poddawania ocenie palm pod względem długości, w tym roku palmy wybierano pod względem atrakcyjności, kolorystyki itp. Wybierano po prostu najpiękniejszą.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku  rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w Niedzielę Palmową. Przyniesione przez dzieci palmy były bardzo kolorowe, przyozdabiane bibułkami, suchymi kwiatami i zielonymi gałązkami. Komisja konkursowa 11 edycji konkursu palm dokonała następującej oceny:

  • Najpiękniejsza przygotowana została przez rodzeństwo Król z Pietnej
  • Najdłuższa palma przyniesiona została przez Wiktorię Nosol
  • Wyróżniono palmę przygotowaną przez marianki: Michaelę Dominik, Patrycje Kuzia i Adrianę Szafarczyk, palmę przyniesioną przez Martę Boronowską i Jakuba Nowak oraz palmę przyniesioną przez Michała Glacel.

Wszyscy uczestnicy konkursu, zostali nagrodzeni słodyczami przez organizatora konkursu – księdza proboszcza. Wszystkim dzieciom a także pomagającym im rodzicom gratulujemy i już teraz zachęcamy do przyszłorocznego konkursu.