Ważna informacja

Drodzy Mieszkańcy Żywocic.


Wspólnie z członkami Rady Sołeckiej rozdysponowaliśmy ponad 100 maseczek na terenie Żywocic. Trafiły one do skrzynek pocztowych mieszkańców powyżej 65 roku życia mieszkających samotnie bez opieki osób młodszych.

Musimy liczyć się z tym, że począwszy od dnia 16.04. przez wiele tygodni, albo nawet miesięcy maseczka stanie się elementem naszej codziennej garderoby. Dlatego każdy powinien ją posiadać i zakładać przed wyjściem z domu. Tak jak buty, bez których nasze wyjście z domu byłoby niemożliwe. Dlatego wspólnie z Radą Sołecką postaramy się, aby do każdego domu w Sołectwie dotarła chociaż jedna maseczka, na wzór jak powinna ona wyglądać. Z biegiem czasu będzie tego więcej, ale też proszę o więcej cierpliwości, bo każdy z nas ma tylko dwie ręce, które czasem nie wystarczają dla zadowolenia ogółu.

Dziękuję Naszym Paniom, które szyją za wkład pracy, które włożyły dla dobra Nas wszystkich oraz wszystkim którzy dostarczyli materiał. Niestety na potrzeby Sołectwa jest to wciąż za mało dlatego proszę pomóżcie kto może. Na koniec chciałabym przytoczyć cytat naszego największego rodaka Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
 

Dziękuję wszystkim za pomoc.